Koniec facebook-u podla Anonymus.

Autor: Ľubomír Koprla | 14.8.2011 o 18:56 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  146x

Čo je to Anonymus?Je to zoskupenie hackerov pod vedením Julia Assange.Bojujú proti cenzúre Internetu.CHcú zničiť aj FAcebook?

WikileaksWikileakswikileaks.org

Anonymus uviedli na svojej stránke,že hackeri,ktorí chcú zničit facebook bojujú pod falošnou vlajkou Anonnymusu.A údajne za tým stojí snaha vlád o cenzúru Internetu.Ja a Anonymus

Páči sa mi ich myšlienka,len ich cesta sa mi nepáči,nechápem prečo útočili na banky,Amazon a ďaľšie dôležité stránky pre ľudí,nech radšej prinášajú informácie o americkej vláde.Anonymus v skratke

Bojujú za slobodu Internetu
Bojujú hlavne proti americkej vláde
Bojujú cez Internet
Ich vodca je Julian Assange.
Julian Assange

Julian Paul Assange je austrálsky internetový aktivista a publicista. Je známy predovšetkým ako zakladateľ, tlačový hovorca a šéfredaktor internetového portálu WikiLeaks. Pred prácou pre WikiLeaks študoval matematiku a fyziku a pracoval ako počítačový programátor. Žije striedavo vo viacerých krajinách a pre novinárov sa vyjadril, že je neustále na cestách. Robí nepravidelné verejné vystúpenia, kde hovorí o cenzúre, slobode tlače a investigatívnej publicistike. Získal aj viaceré novinárske ocenenia.

Medzinárodná medzivládna organizácia Interpol ho 30. novembra 2010 umiestnila na tzv. červený zoznam hľadaných osôb Interpolu, pretože je stíhaný vo Švédsku za podozrenie zo znásilnenia a spáchania ďalšieho trestného činu. Jeho zástancovia však tvrdia, že ide o vykonštruovaný proces, za ktorým stoja politické sily, ktoré ho chcú aspoň zdiskreditovať.


UPOZORNENIE!Nikdy som sa nezúčastnil na útokoch skupiny Anonymus,len sa my páči,že chcú slobodu internetu

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Rusko straší presunom flotily, Európa sa bojí konfliktu

Podľa odborníkov ide skôr o demonštráciu sily ako o reálnu hrozbu. Rusi si chcú posilniť pozíciu v Sýrii.

TECH

Keď telefonujete, neťukajte do klávesnice. Hackeri vás prečítajú

Ťukanie môže odhaliť konkrétne tlačidlá.


Už ste čítali?